Digitální řešení
pro úspěšný byznys

Dodáváme komplexní řešení, která fungují. Umíme přivádět nové zákazníky a nastavovat efektivní firemní procesy - vše na míru vašim potřebám. Využijte potenciál svého byznysu naplno!
On-line marketing

Marketing

Navrhneme efektivní strategie reklamních kampaní, díky kterým zvýšíte prodeje a rozšíříte obecné podvědomí o vaší společnosti v on‑line světě.

  • Konzultace on-line byznysu
  • On-page a off-page SEO
  • PPC kampaně
  • Sociální sítě
  • Analýzy, audity, reporty
  • E-mailing
  • Marketingová automatizace
  • Linkbuilding

E-mailing

Zajistíme kompletní tvorbu a automatizované rozesílání e-mailových zpráv s reklamním sdělením, přáním, nebo cílenou kampaní. Zvládneme i e-mailovou automatizaci s vaším stávajícím CRM systémem, nebo e-shopem.

PPC a Retargeting

Pomocí rozsáhlých cílených kampaní nalezneme nejefektivnější způsob, jak reklamou přimět zákazníky ke koupi produktu, nebo objednání služby. Spravujeme reklamní kampaně pro Google i Seznam, ale v případě specifického požadavku se nezalekneme ani jiných platforem.

Sociální sítě

Spravujeme facebook, twitter, instagram ... na sociálních sítích dokážeme úspěšně prorazit se vším, na co si jen dokážete vzpomenout. A přitom nevysajeme vaši peněženku.

SEO a katalogy

Správné strukturování SEO prvků oproti konkurenci nabízíme již v základních řešeních. Pro konkurenceschponý boj používáme pokročilé SEO nástroje a před nesmyslnými rozpočty upřednostňujeme zdravý rozum. Důkazem toho, že jsme v optimalizaci úspěšní, jsou desítky spokojených klientů na předních pozicích vyhledávání. Zároveň se postaráme, aby vaše firma byla vidět v nejvíce navštěvovaných seznamech firem na českém i zahraničním internetu. Firmy Google, Firmy.cz, najisto.cz jsou samozřejmostí. Další portály obstaráme vždy podle specifického pořadavku projektu a daného budgetu.

Copywriting & PR

Vypilujeme textový obsah stránek tak, aby byl SEO přístupný a zároveň poskytl návštěvníkům kvalitní informace, díky kterým na vaše stránky přišli. Vhodně umístěné články na tématických portálech dokonale podpoří návštěvnost a zvednou zájem o koupi produktu či služby. Texty zkrátka budou čtivé pro lidi i roboty vyhledávačů. 

Pojďme spolu vytvořit
úspěšné digitální řešení!

Loading...

Děkujeme, zpráva byla úspěšně odeslána